Субота, 27.04.2024, 10:43                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи     Запис до бібліотеки
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні бази даних
Доступ до баз даних
Університет

Передплачені бази даних

Українські науковці у 2024 році надалі зможуть безкоштовно користуватися важливими електронними ресурсами наукової інформації.
За результатами розгляду звернення МОН на щорічній зустрічі видавців-партнерів Research4Life було повідомлено про збереження українським установам безкоштовного доступу до ресурсів платформи до кінця 2024 року.

Нагадуємо, що з березня 2022 року українським науковцям стала доступною більшість контенту платформи Research4Life, через яку вчені й освітяни, а також фахівці в галузях державного управління, охорони здоров’я, сільського господарства тощо з країн, що розвиваються, мають змогу використовувати електронні книги, журнали, бази даних багатьох видавництв і компаній світу (за інформацією, яка нещодавно публікувалася на порталі, обсяг контенту платформи досяг 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних).

На початку 2023 року було оновлено статус України на офіційному вебсайті Research4Life із зазначенням про приєднання країни до групи країн А, організації та фахівці з яких мають безкоштовний доступ до ресурсів платформи. Нині вже понад 550 українських установ зареєструвалися на порталі Research4Life та отримали можливість налаштувати доступ для своїх працівників.

Раніше за результатами розгляду звернення МОН компанією «Clarivate» було ухвалено рішення про збереження для закладів вищої освіти і наукових установ України до кінця цього року доступу до бази даних «Web of Science», а компанія «Elsevier» продовжує надавати доступ до баз даних «Scopus», «ScienceDirect» та низки інших електронних ресурсів.

Джерело: сайт Міністерства освіти і науки України



Шановні користувачі!
У 2023 році Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля в числі інших українських наукових установ продовжено доступ до:
 Web of Science
Scopus та «ScienceDirect»;
Bentham Science;

«Research4Life». 
 



Доступ до ресурсів Bentham Science продовжено

Шановні користувачі!
Інформуємо вас, що доступ до ресурсів Bentham Science продовжено до кінця 2022 року.
Bentham Science — видавець рецензованої наукової літератури продовжує тестовий доступ до власних ресурсів (електронних журналів, книг, баз даних) в галузях фармакології та медицинитехнічних та суспільних наук до 31 грудня 2022 року.



 



Шановні користувачі!
У 2022 році Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля в числі інших українських наукових установ продовжено доступ до Web of ScienceScopus та інших баз даних.

Компанія «Clarivate» продовжила українським науковцям можливість користуватися базою даних «Web of Science» до кінця 2022 року. Зберігатиметься доступ і до бази даних «Scopus», якою володіє компанія «Elsevier». Окрім бази даних «Scopus», компанія «Elsevier» відкрила доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», а також ще низки  ресурсів у межах проєкту «Research4Life». 

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців, що забезпечує доступ для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу.
Доступ наданий до 31 грудня 2022 року. 
Пряме посилання на бази даних: https://portal.research4life.org/

Контент платформи складається з п'яти колекцій:

  • Hinari – колекція, що об'єднує дослідження в галузі охорони здоров'я;
  • AGORA – колекція, що об'єднує дослідження в галузі сільського господарства;
  • OARE – колекція, що включає дослідження з екології, географії, енергетики та ін.;
  • ARDI – колекція, що об'єднує дослідження про наукові розробки та інновації;
  • GOALI – колекція, що об'єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.

Ліцензійні умови:

  • матеріали можна завантажувати та друкувати в розмірі не більше 15% вмісту журналу чи книги;  
  • не дозволяється завантажувати та друкувати повні випуски журналів або книги;  
  • не дозволяється робити загальнодоступним завантажений матеріал.

Відеоінструкція від Research4Life

Зверніть увагу!

  • Для підтримки стабільної роботи дослідників СНУ ім. В. Даля в умовах війни, переміщення університету і розміщення його на декількох локаціях, на запит університетської бібліотеки компанія Elsevier надала можливість віддаленого доступу до ресурсів компанії Elsevier (ScienceDirect, Scopus) без прив’язки до ІР-адреси за допомогою використання доменного імені університету. За умови, що у вас є електронна пошта в домені Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (…@snu.edu.ua), ви можете самостійно налаштувати для себе віддалений доступ до ресурсів Elsevier.
  • Доступ до контенту платформи Research4life надається студентам, викладачам та співробітникам СНУ ім. В. Даля за інституційним логіном та паролем, отримати який можна, надіславши листа (з корпоративної пошти @snu.edu.ua) на адресу library@snu.edu.ua і вказавши в темі або тексті листа “Доступ до Research4life”. 

 

На допомогу в роботі з ресурсами ми склали інструкції:


У разі виникнення питань щодо роботи з ресурсами, звертайтеся за консультацією:
Савельєва Вероніка Владиславівнаlibrary@snu.edu.ua або sawushka@ukr.net, телефоном, у Telegram, Viber, Facebook.

 



Шановні користувачі!
Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам доступ до своїх електронних ресурсів до 30 вересня 2022 р.

Bentham Science Publishers - компанія, що видає наукові, технічні та медичні журнали та електронні книги, і надає академічним дослідникам та промисловцям найновішу інформацію з різних галузей науки та техніки. Рецензовані наукові журнали та книги видавництва мають постійно зростаючу аудиторію мільйонів дослідників у всьому світі. В даний час Bentham Science видає понад 130 журналів як в друкованому, так і в електронному форматі, серед яких понад 60 журналів відкритого доступу.
Журнали охоплюють різні дисципліни в галузі фармацевтичних досліджень та розробок, медичних спеціальностей, інженерії, технологій та суспільних наук. Журнали індексуються у визнаних індексуючих агентствах. Інформацію про індексацію  журналів різними базами можна переглянути за адресою  https://benthamscience.com/indexing-agencies.php.
100  з 130 журналів індексуються в Scopus і Web of Science Core Collection, 31 журнал входить в квартилі Q1 або Q2 Scopus (CIteScore).
На додаток до широкого спектру наукових журналів, Bentham Science має програму видавництва книг (Bentham Books), яка публікує роботи на різноманітні теми. У нашому книжковому каталозі понад 1000 найменувань, причому кілька назв публікуються щорічно.

Для роботи з ресурсом необхідно перейти за посиланням:
1. Доступ до електронних журналів (статті з журналів можна завантажувати у форматі PDF); 
2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).
 



Шановні користувачі!
Наш університет отримав однорічний доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

ScienceDirect – це повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як:

  • електронні книги Elsevier (eBooks),
  • книжкові серії (Book Series),
  • довідкові видання (Handbook),
  • навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

В нагоді стануть вебінари про роботу з базою даних ScienceDirect:

  1. Перші кроки у ScienceDirect
  2. Читання – це навчання
  3. Цікавій Варварі на базарі носа Не відірвали
  4. ScienceDirect – можливості у відкритому доступі

 



До уваги студентів, аспірантів, викладачів та наукових співробітників СНУ ім. В.Даля
З 21 вересня 2020 р. по 31 грудня 2020 р. університету відкрито доступ до пакету зарубіжних баз даних наукової інформації  на платформі EBSCOhost.

EBSCOhost - це доступні через веб-інтерфейс бази даних наукової інформації з галузей фізики, хімії, медицини, економіки та інших наук, що періодично оновлюються. Власником EBSCOhost є компанія EBSCO Publishing.

EBSCOhost надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих статей наукових журналів, довідників та інших публікацій з різних наукових дисциплін. Включає в себе як бази даних доступні на умовах передплати, так і бази даних, які знаходяться у відкритому доступі.
Доступ здійснюється за контролем ІР-адрес з будь-якого комп'ютеру в комп'ютерній мережі університету за адресою https://search.ebscohost.com 

Віддалений доступ до бази даних може надаватися викладачам та науковим співробітникам університету поза межами університету для особистого, некомерційного використання, і не допускається, якщо метою використання є комерційне використання.
За більш детальною інформацією звертатися до читального залу бібліотеки.

Доступ наданий в рамках проекту «Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів підтримки освітнього та наукового процесів», учасником якого є наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля, і який адмініструє Українська бібліотечна асоціація.
З метою ефективного використання системи EBSCO-host компанія Інформатіо пропонує серію вебінарів, які будуть проходити у жовтні місяці. Щодо графіку проведення вебінарів буде повідомлено додатково.



Шановні науковці!
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» нашему університету продовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus (на 9 місяців) та Web of Science (на 1 рік).

Детальніше за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/dostup-za-koshti-byudzhetu-do-scopus-ta-wos-dlya-vishiv-ta-naukovih-ustanov-ukrayini-bude-prodovzheno-nakaz-mon

Доступ забезпечується в мережі університету. 
Реєстрація надасть можливість доступу до баз даних з будь-яких IP адрес, через систему логін-пароль.

Адреса доступу до WoS: webofscience.com

Адреса доступу до Scopus: https://www.scopus.com

За консультаціями та для замовлення тренінгів звертатись до заступника директора бібліотеки Савельєвої Вероніки Владиславівни (library@snu.edu.ua)
 




Шановні науковці!
Повідомляємо, що з січня 2020 року наш університет має доступ до електронних книг Springer 2017 р. та журналів Springer 1997-2020 рр.
Якщо ви зареєстрували обліковий запис у мережі університету, то ви автоматично активуєте собі віддалений доступ і можете переглядати повні тексти порталу з будь-якого комп’ютера.
Нам назавжди був наданий доступ до понад 9500 книг.
Було вирішено представити електронні книги Springer у  базі бібліотечного електронного каталогу.
Алгоритм пошуку і завантаження повнотекстових варіантів книг за посиланням



Відповідно до наказу МОН України від 27 лютого 2019 року №269 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних» за кошти держбюджету Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля надано доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science.

Звертаємо увагу на те, що доступ до баз даних відкрито з 1 червня 2019 року на один рік з можливим подальшим продовженням цього терміну.

Доступ до цих міжнародних наукових баз даних – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, з’ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, а також відредагувати за потреби профіль, здійснювати моніторинг активності публікацій, отримувати відомості щодо цитованості ваших наукових публікацій.

Скористатися доступом можна з будь-якого комп'ютера в університетській мережі у всіх корпусах університету (головному, навчальному, лабораторному).
Реєстрація надасть можливість доступу до баз даних з будь-яких IP адрес, через систему логін-пароль.
 

Адреса доступу до БД Scopus: https://www.scopus.com

Адреса доступу до БД Web of Science: http://webofknowledge.com

З питань консультацій та проведення тренінгів щодо користування ресурсами звертайтеся до заступника директора бібліотеки Савельєвої Вероніки Владиславівни.

Разом до перемоги!
Слава Україні!

SEO оптимизация



Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Архів записів
Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля © 2024 Яндекс.Метрика