Шановні науковці!
Інформуємо вас, що компанія Clarivate Analytics пропонує оновлену серію безкоштовних вебінарів про можливості платформи Web of Science і використання її ресурсів для ефективної наукової діяльності.
Нова серія: Ресурси Web of Science Group для ефективної наукової діяльності
Наукометрія для початківців
Історія виникнення. Цілі і завдання. Дані для аналізу та їх обмеження. Основні показники. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Можливості для країни, організації і вченого. Платформа Web of Science: огляд можливостей. Фейки і міфи про наукометрию. Відповіді на питання слухачів.
- 16 грудня, понеділок 09:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
- 18 грудня, середа 12:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
Можливості платформи Web of Science для ефективної наукової діяльності
Пошук і аналіз наукової літератури. Виявлення значущих робіт, вчених, організацій, журналів, аналіз грантової підтримки. Оцінка теми дослідження, пошук партнерів, збереження результатів. Робота в основній колекції та спеціалізованих базах. Базовий, розширений пошук і пошук в пристатейній літературі. Відповіді на питання слухачів.
- 17 грудня, вівторок 09:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
- 19 грудня, четвер 12:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
Публікаційна стратегія вченого
Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Де і як знайти безкоштовний журнал. Публікаційний процес. Вибір видання. Структура статті. Оформлення рукопису за форматом журналу. Рецензування. Чому відхиляють статті. Що неприпустимо в науковій комунікації. Поширення публікації. Journal Citation Reports, EndNote, Master Journal List. Відповіді на питання слухачів.
- 18 грудня, середа 09:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
- 16 грудня, понеділок 12:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
Презентація досягнень автора і організації
Авторські профілі вченого Publons, ResearcherID, ORCID, Researchgate і організації (Organization-enhanced profile): можливості, функції, обмеження, створення і коригування. Чи можна вплинути на цитованість робіт. Звіти про публікаційну діяльність для групи вчених / організації за необхідний проміжок часу в EndNote. Відповіді на питання слухачів.
- 19 грудня, четвер 09:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
- 17 грудня, вівторок 12:00 (мч) - проводить Ірина Тихонкова >> реєстрація
Серія: Практичні рекомендації по публікації в міжнародних журналах
Як підготувати публікацію для міжнародного журналу
Очікування редактора. Основні причини відмов у публікації. Робота з правками рецензентів. Структура наукової статті. Практичні поради з написання основних розділів. Відмінні риси академічної англійської мови. Складання анотації. Написання заголовків. Вибір ключових слів.
- 20 грудня, п'ятниця 10:00 (мч) - проводить Валерія Курмакаєва >> реєстрація
Можливості EndNote для роботи з бібліографією
Процес підготовки статті для подачі в міжнародний журнал. Вимоги журналів до публікації. Створення власної бібліографічної бази даних за допомогою EndNote Online. Сортування записів, створення груп і управління доступом до них. Використання шаблонів оформлення бібліографії. Використання модуля Cite-While-You-Write для Microsoft Word і створення списку літератури безпосередньо при написанні тексту.
- 23 грудня, понеділок 10:00 (мч) - проводить Валерія Курмакаєва >> реєстрація
Як навчитися розбиратися в міжнародних журналах
Показники якісного наукового видання. Імпакт-фактор і квартілі. Формування списку тематичних видань для публікації за допомогою Web of Science, EndNote (Match) і Journal Citation Reports. Поняття хижацького (сміттєвого, несумлінного) журналу та його основні ознаки. Приклади хижацьких розсилок: як перевірити, куди вам запропонували надіслати статтю.
- 24 грудня, вівторок 10:00 (мч) - проводить Валерія Курмакаєва >> реєстрація
Додаткова інформація.
Можна відвідати один або кілька вебінарів. Реєстрація необхідна окремо на кожен обраний Вами вебінар. Учасникам, які прослухають не менше 90% кожного з вебінарів в одній з трьох серій, буде відправлений сертифікат учасника. При реєстрації на всі вебінари необхідно вказувати однакову електронну пошту. У сертифікаті російською мовою Ваше прізвище буде вказана так, як вона була вказана в анкеті.
Увага!
Необхідно прочитати інструкцію з підключення (за посиланням).
Вимоги з підключення: операційна система вище ХР і останні версії веб-браузерів (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer). Повинні бути включені спливаючі вікна, підключені колонки або вивід звуку. Підключатися до вебінару необхідно за 10-15 хвилин до початку, введення пароля не потрібно.
Будь ласка, якщо у Вас є питання, вкажіть їх в анкеті при реєстрації. |